• Rynek pierwotny
    Obecnie przy dostępie do wielu narzędzi i technologii oraz we współpracy z deweloperami jesteśmy w stanie znaleźć dla klienta odpowiednią nieruchomość praktycznie nie wychodząc z domu. Na podstawie przekazanych parametrów dot. np. lokalizacji, pow. użytkowej, ekspozycji lokalu jesteśmy w stanie wygenerować ofertę często też z wizualizacją. Posiadamy umowy dot. możliwości sprzedaży, często też zniżki sprzedażowe. Za pomoc w znalezieniu mieszkania, domu czy działki w odpowiedniej lokalizacji firma nie pobiera opłat od przyszłych właścicieli
  • Rynek wtórny
    Mieszkania z rynku wtórnego są ogólnie dostępne do zamieszkania od zaraz to jest duży plus jednak bardzo trudno jest znaleźć odpowiednią nieruchomość, zawsze jest jakieś ale, coś nie pasuje. Szukanie jest bardzo czasochłonne a i tak jak się znajdzie piękne lokum to często nie pasuje sąsiedztwo, piętro, czy np. brak windy lub wady prawne. Dla naszego klienta jesteśmy w stanie (po wywiadzie dot. oczekiwań) znaleźć bardzo szybko takie mieszkanie czy dom oraz określić czy nabywana nieruchomość wolna jest od wad prawnych, czy nie jest ustanowiona współwłasność lub nie jest obciążona na rzecz osób trzecich czy Instytucji.
  • Działki
    Znaleźć w dzisiejszych czasach dobrą działkę to stosunkowo trudne wyzwanie. Wiele działek nazywanych budowlanymi w rzeczywistości nimi nie są. Agencje nieruchomości nie sprawdzają działek. Sporo działek nie jest nawet uwzględnionych w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego danej gminy albo nie mają sensownego połączenia z przyłączami. Nietypowa gleba lub spady na działce oznaczają kolejne koszty podczas budowy. Banki oferują dzisiaj kredyty na zakup działki na niezbyt korzystnych warunkach, które zasadniczo ograniczają inwestora podczas rozmów o dalszym kredycie na budowę domu. Wszystkie wymienione powody oraz wiele innych spowodowały, że chcieliśmy stworzyć dla naszych klientów rozwiązanie, które uchroni naszego klienta przed tym ryzykiem. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług firmy Multilux-House nasza współpraca rozpocznie się od poszukiwania odpowiedniej działki dla Ciebie. Menedżer projektu, który będzie się Tobą opiekował przez cały czas trwania prac projektowych sprawdzi oferty odpowiednich działek dla Ciebie. Mamy dostęp do całej bogatej oferty działek. Dzięki temu możemy zaoferować Ci również działki, które nie są standardowo dostępne na rynku. Nasz klient otrzymuje najlepszą ofertę na zakup działki.