Na początek wybierasz działkę, później wymarzony projekt domu, następnie My szacujemy/wyliczamy prawdziwy i rzeczywisty kosztorys wykonania, przedstawiamy cenę wykonania danego stanu ewentualnie listę i cennik materiałów, uzyskane zniżki, itp.

Po akceptacji warunków wszystkim już zajmuje się firma Multilux-House. Kończą się zmartwienia inwestora a zaczyna się ROLA wykonawcy. Nie chcemy, abyś był obciążony budową, ale abyś się nią cieszył. 

Oferta Multilux-House obejmuje:

  • Oszacowanie

Wstępne oszacowanie wartości inwestycji według tabel kosztorysowych, w tym zbadanie zdolności finansowych, przedstawienie projektów domów-sprzedaż oraz projektu finansowania.

  • Kosztorysowanie

Wykonanie profesjonalnego kosztorysu pod wybrany projekt.

  • Finansowanie

Sprawami kredytów hipotecznych i dopłat MDM w Multilux-House zajmuje się dział kredytowy mFinanse Grupy mBanku, który tylko w ubiegłym roku pośredniczył w uzyskaniu finansowania nieruchomości na łączną kwotę ponad 1,5 mld zł oraz Ekspert należący do ZNDF.

  • Doradztwo

Na każdym etapie współpracy doradzamy w kwestiach technicznych związanych z wyborem materiałów oraz doborem odpowiednich technologii. W kwestiach spornych Inwestor może zawsze liczyć na wsparcie Doradców Technicznych Producentów Współpracujących z naszą Firmą.

  • Budowa

Firma Multilux-House umożliwia budowanie domów za rozsądną cenę. Dzięki temu, że zamawiamy materiały budowlane w wielkich ilościach i terminowo za nie płacimy, możemy liczyć na największe zniżki u producentów. Kupujemy materiały po naprawdę wyjątkowo niskich cenach. Dzięki zniżkom na materiały budowlane oraz niskiej marży, oferujemy klientowi dom po naprawdę korzystnej cenie.

Firma MLH umożliwia budowanie domów za rozsądną cenę a jednocześnie w bardzo dobrym standardzie. Chcemy, aby nasze domy wyróżniały się najwyższą jakością. Jakość to nasza dewiza. Jakość budynku zależy m.in. od jakości zastosowanych materiałów. Dlatego budujemy z najlepszych i sprawdzonych przez lata doświadczeń materiałów budowlanych

Budujemy tylko i wyłącznie w sprawdzonej technologii. Nie chcemy eksperymentować na kliencie. Dlatego też budujemy domy murowane. Taki dom przetrwa generacje. Dajemy Ci dom o najdłuższej żywotności.

Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami i brygadami budowlanymi oraz hurtowniami. Nasi Partnerzy przygotowują zestawienia ofertowe a MY pełny kosztorys budowy domu uwzględniający koszty robocizny i materiałów.

Czym się wyróżniamy

Firma MLH dotrzymuje ceny zawartej w umowie. Nasze umowy o generalne wykonawstwo są tak skonstruowane, aby niemożliwa była jakakolwiek manipulacja ceną domu. W ten sposób nigdy nie zapłacisz za swój dom więcej, niż masz napisane w umowie. W polskim budownictwie gwarancja niezmiennej ceny jest raczej rzadkością. My jednak wychodzimy z założenia, że gwarancja niezmiennej ceny jest niezbędnym warunkiem do zbudowania uczciwych, przejrzystych, partnerskich relacji z klientem. Właśnie takim partnerem chcemy być dla Ciebie.

W firmie MLH rozliczanie budowy odbywa się etapami: Dopiero po wybudowaniu i przekazaniu danego etapu, uwolnisz środki na kolejny etap budowy. Dzięki płatności etapami, budujesz bezpieczniej.

Nasza firma buduje bardzo dużo domów, dlatego tym bardziej dbać musi o kontrolowanie jakości pracy na budowach. W naszym interesie leży, aby firmy wykonawcze, które zatrudniamy na budowach, pracowały uczciwie i rzetelnie. Wyznajemy zasadę, że jedynie dobrą i uczciwą pracą zasłużymy na Twoje zaufanie. Kontrolujemy jakość we wszystkich fazach projektu oraz budowy. Szczegółowo nadzorujemy robotników oraz pracę naszych menedżerów. Na etapie budowy kontrola jest przeprowadzana na trzech niezależnych poziomach. Pierwszym szczeblem kontroli jest wykonawca – firma budowlana, obecna na budowie każdego dnia. Drugi szczebel kontroli to Dyrektor produkcji budowlanej oraz jego menedżerowie budowy, którzy regularnie odwiedzają budowę (średnio raz w tygodniu) oraz nadzorują wszelkie prace budowlane w szczególności prace zanikające. Trzeci szczebel kontroli to kierownik budowy, który ponosi odpowiedzialność prawną za budowany dom.

Stale podkreślamy jakość stosowanych przez nas materiałów oraz nie ustępującą im jakość prac budowlanych. Dlatego też możemy sobie pozwolić na zaoferowanie Ci przedłużonego okresu gwarancji. Standardowy okres gwarancji z tytułu rękojmi na dom wynosi 3 lata. Ponieważ wiemy, że nasze budynki są naprawdę dobrej jakości – możemy z czystym sumieniem, za dodatkową opłatą, zaproponować Ci również pięcioletni i dziesięcioletni okres gwarancji.

Zatrudniamy najlepszych

O tym przekonacie się Państwo sami rozpoczynając współpracę z naszą firmą. Umowa może być podpisana na poszczególne etapy, w przypadku pozytywnej współpracy może być kontynuowana.

Nasze motto

Nasi pracownicy pracują lepiej, kiedy widzą, że klient jest uśmiechnięty i zadowolony z ich usług

Zadowolony klient wraca do nas i poleca znajomym, dlatego dbamy o wizerunek i profesjonalną obsługę z czego też mamy satysfakcję.

Poniżej przykład:

Pan Grzegorz przyszedł do nas…nie wiedział do końca co chce: może kupić większe mieszkanie, może dom, ale jak się do tego zabrać przecież nie mam czasu na to wszystko a mieszkać gdzieś trzeba-wynajmowana kawalerka trochę za ciasna….

Biorąc pod uwagę preferencje pana Grzegorza, jego możliwości finansowe oraz entuzjazm jakim się kierował zaproponowaliśmy mu budowę domu wraz ze znalezieniem odpowiedniej działki w wytypowanej lokalizacji. Zaproponowaliśmy działkę akurat sprzedawaną przez Gminę, była trochę nietypowa w kształcie trapezu z dużym spadkiem ale za to w bardzo dobrej cenie,  znaleźliśmy kredyt na zakup i budowę domu z projektu Carinkton. Po usunięciu starych drzew i uporządkowaniu terenu, w tym w połowie znacznej niwelacji działka pokazała swoje piękne oblicze, usytuowanie sprawiło że z okien domu rozpościerał się widok na nowo powstający akwen wodny. Po wykonaniu ostatnich prac wykończeniowych, zagospodarowaniu działki i ogrodu oraz postawieniu ogrodzenia dom okazał się piękną Rezydencją z widokiem na zalew na którym wkrótce mają pojawić się żaglówki…marzenia się spełniają czasami trzeba temu pomóc ☺